IMS Recruitment 5 października 2007

IMS Recruitment zaprasza wszystkich STUDENTÓW FARMACJI ORAZ FARMACEUTÓW zainteresowanych pracą w Wielkiej Brytanii na spotkanie informacyjne połączone z prezentacją multimedialną. Posiadamy oferty pracy w największych sieciach aptek na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii.
Nr rejestracji 1189/1b
www.imsrecruitment.com
Tel: +48 42 676 06 20/ 00;
email: info@imsr.pl
Spotkanie odbędzie się 5 października 2007 o godzinie 16.30.
Miejsce: Sala Wykładowa nr 2 na Wydziale Farmacji AMG,
przy ul. Gen. Hallera 107 w Gdańsku.